Perfect Smile jest doskonałą alternatywą dla drogiej i niekiedy stresującej wizyty w poradni stomatologicznej.

Od teraz łatwe i skuteczne wybielanie zębów przeprowadzisz w domu. Porzuć swoje kompleksy. Olśniewaj śnieżnobiałym uśmiechem. Dzięki użyciu zestawu Perfect Smile, będziesz mógł z dumą patrzeć w lustro i oczarowywać znajomych. Nakładkowe wybielanie zębów pomoże definitywnie pozbyć się osadów z kawy, herbaty oraz czerwonego wina. Zniewalaj uśmiechem!

Jak to działa ?
Dzięki użyciu wybielającego żelu Perfect Smile, efekt wybielania pojawia się niemal natychmiast. Jedna strzykawka żelu pozwala na przeprowadzenie 10-12 zabiegów. Oznacza to, że możesz poprawić koloryt zębów nawet o 9 tonów! Aby osiągnąć trwały kolor, wskazane jest powtarzanie zabiegu co 2 dni (należy wykorzystać w pełni jedną strzykawkę z żelem wybielającym).

Perfect Smile Perfect Smile łączy w sobie zdrowie i piękno Twojego uśmiechu. Celem zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa, w zestawie wybielającym znajduje się żel remineralizujący (mieszanka fosforu, wapna i fluoru) regenerujący strukturę szkliwa po każdej sesji zabiegu. Wystarczy użyć go raz w tygodniu, aby mieć pewność kompleksowej ochrony zębów.

W skład zestawu wchodzi także LIGHT TRANSMITER. Jego działanie opiera się na emisji światła plazmowego. Gwarantuje on przyspieszenie procesu wybielania zębów. Nieskazitelna biel w ekspresowym tempie!

Promienny, świeży i młody uśmiech - szybki efekt prawdziwego piękna! Zestaw do wybielania zębów Perfect Smile to:

  • 1 strzykawka żelu wybielającego 10ml
  • 1 strzykawka żelu remineralizującego 3ml
  • 2 sztuki termokurczliwych nakładek na zęby
  • 1 Light Transmitter
  • komplet baterii (2xCR2032)
  • instrukcja w języku polskim

Żel Wybielający

Biały i zdrowy uśmiech jest ozdobą każdego. Już dziś możesz cieszyć się jego posiadaniem. Niezależnie od pory roku, w dzień czy w nocy, o każdej pogodzie. Raz na zawsze pożegnaj osady z kawy, herbaty, jagód i czerwonego wina! Wystarczy kilka kropel żelu, aby odmienić swoje życie!

Młody, radosny, pełny życia uśmiech - wybielony żelem Perfect Smile!

Poświęć pół godziny dziennie, a osiągniesz spektakularny efekt wybielenia na długi czas. Metoda nakładkowego wybielania zębów wykorzystuje termokurczliwe nakładki, które zapewniają szybki i bezbolesny zabieg poprawy kolorytu. Od razu zauważysz piorunujący efekt białych zębów. Postaw na innowacyjne techniki! Nie trać czasu na wizytę u stomatologa.

Żel Perfect Smile to efektywny sposób na walkę o piękny i zniewalający uśmiech!

Żel remineralizujący


Piękne zęby to także zdrowe zęby.

Regenerację szkliwa oraz ochronę przed jego uszkodzeniami zapewni żel remineralizujący. Dzięki jego zastosowaniu, zęby będą doskonale wytrzymałe oraz mniej wrażliwe. Pełny blask z zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa. Właśnie tak działa żel remineralizujący. Doskonale uzupełnia on działanie żelu wybielającego.

Perfect Smile łączy kompleksową pielęgnację zębów. Ochrona i biel w jednym. Od teraz szeroki uśmiech będzie też zdrowym uśmiechem!

Nakładki termokurczliwe

Za wyborem zestawu Perfect Smile przemawia nie tylko gwarancja szybkości osiągnięcia spektakularnych efektów wybielania, ale także jego atrakcyjna cena.

Wybielanie łatwe i bezbolesne jest możliwe dzięki termokurczliwym nakładkom. Wyobraź sobie, że wystarczy je tylko nałożyć. W czasie zabiegu możesz spokojnie czytać książkę, przeglądać Internet lub wygodnie na kanapie oglądać telewizję. To banalnie proste!

Perfect Smile to inwestycja w zdrowy uśmiech bez najmniejszego ryzyka! Bez szkody dla Twojego czasu i portfela! Wystarczy, że uformujesz nakładkę z zamieszczonym w niej żelem wybielającym. Tylko tyle! Potem możesz już tylko z dumą prezentować swoje zdrowe i śnieżnobiałe zęby. Koszt zabiegu w gabinecie stomatologicznym to nawet 1000 zł! Czy nie warto przeznaczyć tych pieniędzy na inne potrzeby? Jest tyle wspaniałych rzeczy do zrobienia!