Nowoczesna technologia dla Twojego uśmiechu

Wielu ludzi marzy o śnieżnobiałym uśmiechu lecz strach przed wizytą u dentysty sparaliżować może nawet największego twardziela. Co jeżeli twardziel pragnie mieć nieskazitelnie biały uśmiech Chucka Norrisa, w niektórych kręgach szerzej znanego jako nieustraszony „Strażnik Teksasu”? Okazuje się, że perfekcyjny uśmiech mogą mieć nawet Ci, którzy boją się spotkania z osobą w białym kiltu. Bielszy odcień bieli jest możliwy dzięki laserowemu wybielaniu zębów metodą Perfect Smile.

Zaufaj możliwościom Perfect Smile, a właścicielem pięknego uśmiechu staniesz się szybciej niż myślisz.

Dostępna w naszej ofercie profesjonalna metoda wybielania zębów Perfect Smile, to pierwszy krok do osiągnięcia pięknego uśmiechu bez strachu i większych wydatków. Każdy zestaw Perfect Smile zawiera: strzykawkę żelu o pojemności 10 ml, strzykawkę żelu remineralizującego o pojemności 3 ml, 2 sztuki termokurczliwych nakładek na zęby, Light Transmiter przyspieszający wybielanie i obszerną instrukcję, którą należy przeczytać przed zaangażowaniem się w jakiekolwiek czynności wybielania zębów.

Na czym polega wybielanie zębów metodą nakładkową?

Po zapoznaniu się z treścią instrukcji można przystąpić do działania. Proces wybielania zębów należy rozpocząć od uformowania nakładek termokurczliwych i użycia strzykawki z żelem wybielającym o pojemności 10 ml. Żel ten, wnikając w strukturę zęba utlenia jednocześnie wszystkie barwniki powodujące nieestetyczny odcień zębów. Zaaplikowany na powierzchni zębów żel uwalnia dodatkowo nadtlenek, który do walki z przebarwieniami wewnątrz struktury zęba uaktywnia tlen.

Bezpieczeństwo całego procesu wybielania zapewniają fluor, fosfor i wapń - składowe żelu drmineralizującego. Zawartość strzykawki o pojemności 3 ml w zupełności wystarczy, by regeneracja struktury mineralnej szkliwa przebiegła bezpiecznie nawet w przypadku szczególnej wrażliwości zębów.

Na pokryte żelem zęby należy nałożyć termokurczliwe nakładki. Łatwo je dopasować do kształtu zębów przy użyciu gorącej wody. Nałożone na zęby nie sprawiają bólu. Proces wybielania można zatem kontynuować robiąc jednocześnie wiele rzeczy, np. czytając książkę, oglądając serial lub wybierając odcień czerwieni nowej szminki, która dodatkowo uwydatni efektowną biel zębów.

Obawę sceptyków, że cały proces oczekiwania na efekt zabiegu może zbyt długo potrwać, na pewno rozwieje obecność kolejnego elementu w zestawie Perfect Smile. Ekspresowe osiągnięcie upragnionej bieli umożliwi Light Transmiter. Ten niewielkich rozmiarów przedmiot emituje światło, które w kooperacji z żelem odpowiada za przyspieszenie wybielania zębów. Wystarczy włożyć do Light Transmitera baterie, które oczywiście znajdują się w zestawie, włączyć urządzenie, a czas oczekiwania na zniewalający uśmiech na pewno nie będzie się dłużył.

Nakładkowe wybielanie zębów metodą Perfect Smile to rewelacyjny sposób, by raz na zawsze pomachać na do widzenia osadowi z kawy, herbaty czy czerwonego wina. Z siłą dołączonych do kompletu żeli bezkonkurencyjny okazuje się nawet nalot powstający w efekcie palenia papierosów.

Perfect Smile to inwestycja, której sukces najlepiej wyrazi piękny, śnieżnobiały uśmiech, od teraz osiągalny dla każdego. Białe zęby dodadzą pewności siebie, pozwolą czuć się młodo i atrakcyjnie. Zestaw do laserowego wybielania zębów metodą Perfekt Smile można zamówić na naszej stronie, a potem już tylko czarować olśniewającym uśmiechem.