Nie tylko u dentysty

Uśmiech to oznaka radości, sympatii, dobrego humoru, pozytywnego nastawienia. Uśmiechem zjednujemy sobie ludzi, rozładowujemy napięcia, przełamujemy trudne sytuacje, pokonujemy stresy. Nic zatem dziwnego w tym, że zależy nam, aby ten uśmiech był faktycznie naszą wizytówką, którą rozpozna każdy. Żeby był biały i olśniewający. Dlatego też decydujemy się na wybielanie zębów. I niekoniecznie musimy w tym celu udawać się do gabinetu stomatologicznego. Okazuje się bowiem, że zęby możemy wybielić również w domu.

Wybielanie zębów to nic innego jak rozjaśnianie ich koloru o kilka tonów. Zabieg taki można oczywiście wykonać w gabinecie stomatologicznym. Jeżeli jednak nie możemy pozwolić sobie na spędzenie u dentysty około dwóch godzin albo po prostu nie stać nas na wizytę, warto zdecydować się na samodzielne wybielanie zębów w domu. Konieczne jest do tego użycie odpowiedniego preparatu – na przykład żelu Perfect Smile.

Wybielanie zębów. Domowe sposoby na perfekcyjny uśmiech

Perfekcyjny uśmiech to przede wszystkim uśmiech biały. Żelowy preparat Perfect Smile taki właśnie efekt zapewnia. Zestaw do domowego wybielania zębów składa się ze strzykawki żelu, dwóch termokurczliwych nakładek, jednego Light Transmittera, emitującego światło plazmowe oraz gwarantującego przyspieszenie całego procesu wybielania zębów, kompletu baterii oraz instrukcji obsługi. Jedna strzykawka żelu umożliwia przeprowadzenie od dziesięciu do dwunastu zabiegów. Zęby można w ten sposób rozjaśnić nawet o dziewięć tonów. Dzięki takiemu domowemu sposobowi wybielania zębów natomiast zyskamy nie tylko niezwykle cenny w naszym zabieganym i ciągle pędzącym do przodu życiu czas, ale także zaoszczędzimy pieniądze. Preparat ten jest bowiem znacznie tańszy niż wizyta w gabinecie stomatologicznym.

Urok śnieżnej bieli uśmiechu

To, że uśmiech powinien zapadać w pamięć i wręcz powalać, jest chyba bezdyskusyjne. Im bielsze zęby natomiast, tym efekt owego „zapadania w pamięć” na pewno o wiele lepszy. Oczywiście, kolor szkliwa uwarunkowany jest wieloma czynnikami, w tym również genetycznymi, ale skoro mamy rzeczywistą szansę na poprawę tonacji bieli i to jeszcze poprawy tej dokonać możemy samodzielnie i we własnym domu, przy pomocy bezpiecznych i sprawdzonych preparatów, to co stoi na przeszkodzie? Chyba nic. A jeśli mamy jakieś wątpliwości, możemy przejrzeć stronę preparatu Perfect Smile i na podstawie zawartych tam informacji oraz opinii zweryfikować, czy warto z tego preparatu skorzystać i czy rzeczywiście efekt takiego zabiegu będzie taki, jakiego oczekujemy. Skoro preparat do domowego wybielania zębów jest sprawdzony i bezpieczny, nic przecież nie tracimy. Wręcz przeciwnie: zyskujemy śnieżnobiały, ujmujący i przyciągający wzrok oraz zwracający uwagę uśmiech, będący naszą wizytówką.