Każdy z nas jest osobą jedyną w swoim rodzaju. Różnimy się od siebie nie tylko charakterem, ale także kolorem skóry, włosów, jak również zębów. Jedne zęby są naturalnie białe, inne bardziej żółte. Jest to spowodowane wieloma czynnikami. Żółte zęby mogą mieć związek z paleniem tytoniu, piciem kawy, herbaty, coli, czerwonego wina, spożywaniem jagód, wiśni, przyjmowaniem lekarstw i antybiotyków. Mogą one być także następstwem naturalnego procesu starzenia się organizmu.

Każdy zestaw Perfect Smile zawiera :

  • 1 strzykawkę żelu 10ml
  • 2 sztuki termokurczliwych nakładek na zęby
  • 1 strzykawkę remineralizującego żelu 3ml
  • 1 Light Transmiter przyspieszający wybielanie
  • obszerną instrukcję w języku polskim

Perfect Smile żel wybielający 10ml

Jednym ze składników żelu wybielającego jest nadtlenek mocznika. Jest to obecnie najbardziej skuteczny związek, który pomaga efektywnie usunąć przebarwienie szkliwa. Jego działanie opiera się na wnikaniu w strukturę zęba. W ten sposób utlenia on wszelkie przebarwienia. Znajdujący się na powierzchni zębów żel uwalnia nadtlenek uaktywniający tlen, który usuwa przebarwienia wewnątrz struktury zęba. W procesie wybielania dochodzi do reakcji utleniania, która eliminuje barwnik powodujący nieestetyczny odcień naszych zębów. Pozbycie się przebarwień wpływa na optycznie widoczną biel zębów. Często efekt przerasta najśmielsze oczekiwania!

Perfect Smile żel Remineralizujący 3ml

Żel remineralizujący łączy w sobie działanie fluoru, fosforu i wapnia. Dzięki jego zastosowaniu, wybielanie zębów jest maksymalnie bezpieczne. Jego właściwości polegają na regeneracji struktury mineralnej szkliwa. Odgrywa on bardzo pomocną rolę w przypadku wrażliwych zębów.

Perfect Smile Nakładki

W zestawie znajduje się komplet termoutwardzalnych (termokurczliwych) nakładek na zęby. Pod wpływem gorącej wody idealnie dopasowują się do kształtu zębów. Są wygodne, bezbolesne, a co najważniejsze, wystarczy je uformować i czekać. W tym czasie można spokojnie zająć się innymi rzeczami.

Perfect Smile Light Transmitter

Nieodłączny element zestawu jest - LIGHT TRANSMITER znacznie przyspieszy proces wybielania zębów. Jego działanie opiera się na emitowaniu światła, które doskonale współpracuje z żelem wybielającym. W ten sposób zwiększa on ilość wydzielanego tlenu. W każdym zestawie dołączone są baterie.

Decydując się na zestaw PERFECT SMILE, wybierasz metodę nakładkowego wybielania zębów. Opiera się ona na działaniu uformowanych odpowiednio termokurczliwych nakładek, wewnątrz których umieszcza się specjalistyczny żel wybielający. Żel ten zawiera stężenie nadtlenku mocznika w ilości zgodnej z obowiązującymi przepisami. Wybór tej metody gwarantuje skuteczność i bezpieczeństwo procesu wybielania. Jest ona stosowana przez stomatologów na całym świecie.

Dołącz do grona zadowolonych osób, które przekonały się jak łatwy, bezpieczny i szybki może być proces wybielania zębów!

Wybierz Perfect Smile - olśniewaj białym i zdrowym uśmiechem !