Ile kosztuje piękny uśmiech

Piękny, biały uśmiech to marzenie wielu mężczyzn i kobiet, którzy od lat noszą się z zamiarem wizyty w profesjonalnym gabinecie stomatologicznym. Po zapoznaniu się z dostępnymi metodami otwierają się szerokie możliwości, jednak cennik tego rodzaju usług może zniechęcać do rozpoczęcia profesjonalnych zabiegów wybielania zębów. Doskonałą alternatywą okazuje się być system Perfect Smile, czyli zestaw wybielający zęby do stosowania w domu, który nie nadwyręży naszej kieszeni dając niezwykłe rezultaty.

Wybielanie zębów – cennik zależy od metody

Wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym przy użyciu specjalistycznych lamp to koszt wahający się w granicach 700 – 2000 złotych. Nie są to małe kwoty , dlatego wiele osób nie ma możliwości skorzystania z tego rodzaju usług. Jedna z najdroższych metod to wybielanie uzębienia przy pomocy lamp Night White, ponieważ za tego rodzaju zabieg zapłacić możemy nawet 2000 złotych. Nieco tańsze jest wybielanie zębów przy użyciu lampy Beyond, gdyż cena oscyluje w granicach 700 – 1400 złotych. Przy tak wysokich cenach tego typu usług naprawdę niewiele osób zdecyduje się na poddanie takiemu zabiegowi.

Z takimi dużymi kwotami przyjdzie nam zetknąć się w profesjonalnych gabinetach stomatologicznych, dlatego warto zwrócić swoją uwagę w stronę produktów Perfect Smile. Koszt całego zestawu wynosi 79,99, co w porównaniu z kwotą tysiąca lub dwóch tysięcy złotych stanowi naprawdę przystępną i zachęcającą cenę. W skład zestawu wchodzi żel wybielający, żel remineralizujący regulujący szkliwo, termokurczliwe nakładki oraz niewielkie urządzenie o nazwie Light Transmiter. Light Transmiter emituje światło plazmowe, które przyspiesza cały proces wybielania i pozwala zachować efekty zabiegu na dłużej.

Jeżeli wydaje wam się, że wybielanie zębów w domu to nie to samo co wizyta u specjalisty, a efekty na pewno nie będą zauważalne- jesteście w błędzie. Zestaw Perfect Smile pozwala poprawić koloryt zębów nawet o 9 tonów, co oznacza, że nasz uśmiech na pewno się odmieni. Stosowanie preparatów wymaga od nas jedynie kilku sesji po 30 minut.

W gabinetach stomatologicznych przy odrobinie szczęścia możemy natrafić na promocję jednorazowego wybielania zębów za 400 złotych. Jednak każdy zabieg wybielania daje efekty, które przemijają a chcąc w dalszym ciągu promieniować białym uśmiechem, musimy ponownie udać się na kosztowną wizytę.

Produkty Perfect Smile łączą w sobie nie tylko szybkie działanie powodujące natychmiastową poprawę kondycji i wyglądu naszego uśmiechu, ale również bezpieczeństwo. Żel remineralizujący poprawia kondycję szkliwa, dzięki czemu nasze zęby nie zostają osłabione. Preparaty cechują się najwyższą jakością! Przy poniesieniu naprawdę niewielkich kosztów każdy z nas ma okazję cieszyć się przepięknym, białym uśmiechem na dłużej. Nie warto wydawać ponad tysiąca złotych na specjalistyczne zabiegi przy użyciu lamp, skoro za o wiele mniejsze pieniądze z powodzeniem możemy uzyskać taki sam efekt.